Czy masz ukończone 18 lat?
Tak
Nie
W DRODZE DO PRAWII...

Stoimy przed drzewem – Drzewem Świata, ogromnym dębem o trójdzielnej postaci. My – ludzie, zamieszkujemy jego pień czyli JAWIĘ. Władzę nad światem żywych sprawuje bóg burzy i opiekun ludzkości, PERUN.

Natomiast w korzeniach wielkiego dębu znajduje się świat zmarłych – NAWIA. Tu rządzi WELES – bóg wiedzy, magii i przysięgi.

 

Ale dzisiaj udamy się gdzie indziej… Spójrzmy w górę, na koronę naszego Drzewa Świata. To tu żyją wielcy bogowie oraz ich posłaniec i pośrednik między światem bogów a ludzi, Ognisty Ptak – Raróg. Ta kraina to PRAWIA - wyższy świat wyznaczający prawo na ziemi i harmonię w kosmosie. Jej panem jest SWARÓG. Żaden człowiek z Jawii, żaden duch z Nawii nie ma tu wstępu. A jakby tak odnaleźć DROGĘ DO PRAWII?

DROGA DO PRAWII
Piwo pszeniczne z dodatkiem żyta w niemieckim stylu, AMBER WEIZEN (ekstr. 13% wag., alk. 5,6 % obj.). Bananowo-goździkowy aromat z lekkimi, zbożowymi nutami. W smaku delikatnie cierpkie, zbożowe, bananowo-estrowe. Wrażenia wieńczy umiarkowana goryczka wraz z żytnim posmakiem.

Skład:
Słód pszeniczny, pilzneński, pszeniczny karmelowy, płatki żytnie, słód karmelowy 150; chmiele: Iunga, Sybilla; drożdże: WB06.

DDP_ciemne_netekipa PERUNA Gromowładnego
Peruński sklep internetowy
najnowsze